DÖRT HAFTALIK ZAYIFLAMA PROGRAMI
01-06-2020

İki kez zayıflıyordum. Birinci kez, Türkiye'ye ilk geldiğimde şeker bağımlısı olduğumda.  Gelenek gereği oturmalar, geç saatlerde tuzlu-tatlı-meyve ikramları, gün aşırı tatlı yapmalar ( o zamanlar kek, pasta, profiterol vb yapmayı öğrendim) beni şeker bağımlısı yaptı.

İkinci kez, psikolojik sebeplerden kaynaklı endorfin salgılatan tatlılar yardımıma geldi.

Obezitenin sadece iki sebebini söyledim: gelenek, örf-adet ve psikolojik. Daha bir çok diğer sebepleri var.

Fazla kiloyla baş etmek için sadece kalori kısıtlaması yeterli olmayacaktır. Bilinçlenme, Tutku ve irade üçlünün önemli olduğunu düşünüyorum.

Yıllar geçti ve bu deneyimim aynı sorunla olan diğer kişilere yardımcı olacağını düşünerek, üç ile beş kiloyu verdiren ''Dört Haftalık Zayıflama Programı'' oluşturdum.

 Programda Neler Var?

1- Beslenme ve Takviye listesi. Kalori kısıtlaması yok, ama zararlı yiyecekler de minimuma indirildi. Bu na hazır olmanız gerekiyor. 

2- Lenfdrenaj Masajı. Bu çok önemli masaj hakkında ayrı bir paylaşım yapacağım. 

Ödemin çözülmesi ve ekstradan 1-2 kg verdirmeyi yardımcı olan LDM-ı Zayıflama programına dahil ettim. Sadece kilo vermek  için değil, hastalıkların önlenmesinde ve sağlığınıza yatırım yapmak için olmazsa olmaz dediğim LDM olacaktır.

3- Lipolitik Mezoterapi. Özel kokteyl yardımıyla yağ dokusuna enjekte edilen lipolitik (yağ yakıcı) ürünle bölgesel yağ birikimi tedavisinde tercih edilen bir yöntemdir.

Program dört haftalıktır.

Katılım ve Sorular için:  0 554 856 90 12

>